Current track

Title

Artist

Bodrum Kışa Merhaba Buluşması – Mimoza Cafe

Mimoza Cafe [Marina]

Buluşma Detayları
Zaman: 4 Aralık 2023
Saat: 10:00
Konum: Mimoza Cafe
Adres: Merkez Bodrum Marina
Telefon: 5445809544
Web Site: #
Etkinlik: #
Detaylar

Sevgili Halikarnas Radyo Sevenleri, büyük bir buluşma için hazırlanın! 4 Aralık günü saat 14.00’te Mimoza Kafe’de gerçekleşecek Bodrum Kışa Merhaba Buluşması etkinliğimize hepinizi davet ediyoruz. Bu özel buluşma ücretsiz ve herkese açık!

Bu etkinlik, Halikarnas Radyo severlerini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Birlikte müzik dolu, keyifli bir zaman geçireceğimiz bu buluşmada, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinlik boyunca Halikarnas Radyo’dan hediyeler kazanma fırsatını kaçırmayın! Sürpriz çekilişler, keyifli sohbetler ve müzik dolu anlar için hazırlıklarımız tamam!

Bu keyifli etkinliği kaçırmamak için bize katılın. Güzel bir gün geçirmek, müzik sever dostlarla buluşmak ve Halikarnas Radyo’ya ait sürpriz hediyeler kazanmak için 4 Aralık, Mimoza Kafe’de buluşalım! ✨

Hemen WhatsApp’dan yerini ayırt!

Sevgili Halikarnas Radyo Sevenleri, 4 Aralık’ta gerçekleşecek Bodrum Kışa Merhaba Buluşması için heyecan dorukta! Bu özel etkinlik, Mimoza Kafe’de saat 14.00’te başlayacak ve ücretsiz olarak düzenlenecek. Herkesi kucaklamaya hazırlandığımız bu buluşmada, müzik dolu anlar ve sürprizler sizi bekliyor.

Etkinlik boyunca Halikarnas Radyo’dan özel hediyeler kazanma şansını yakalayacak, unutulmaz sürpriz çekilişlere katılacak ve müzik dolu anılar biriktireceksiniz. Bu buluşma, Halikarnas Radyo ailesinin bir araya gelmesini amaçlayan keyifli bir etkinlik olarak planlandı.

Mimoza Kafe’nin sıcak atmosferinde gerçekleşecek bu buluşmada, müziksever dostlarınızla bir araya gelerek unutulmaz bir gün geçireceksiniz. 4 Aralık’ta Mimoza Kafe’de buluşmak üzere, sürpriz hediyeler ve keyif dolu anlar için hazır olun! Bu etkinlik, müzikseverleri bir araya getirerek sıcak bir atmosferde unutulmaz bir gün yaşatmayı hedefliyor.

Bu özel buluşma, Halikarnas Radyo’nun dinamik ekibi ve sadık dinleyicilerini bir araya getirerek müzikle dolu bir gün geçirmeyi amaçlıyor. Mimoza Kafe’nin samimi atmosferinde, sıcak kahve kokuları eşliğinde gerçekleşecek etkinlikte, Halikarnas Radyo’nun sevilen DJ’leriyle tanışma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, radyoya özel hazırlanan hediyelerle dolu sürpriz çekilişler ve keyifli sohbetlerle dolu bu buluşmayı kaçırmayın! 4 Aralık’ta Mimoza Kafe’de birlikte olacağımız bu unutulmaz günü, müzik dolu anılarla taçlandırmak için sabırsızlanıyoruz.

Bu özel etkinlikte Halikarnas Radyo ailesiyle bir araya gelerek unutulmaz anılar biriktireceğiniz için sabırsızlanıyoruz. Beklenen buluşma için heyecanlıyız!

Current track

Title

Artist